Göz Kapağı Estetiği

Daha Genç Daha Canlı Görünün!

Operasyon

40 dk.

İyileşme Süresi

2-3 Hft.

Tam İyileşme

2-3 Hft.

göz hastalıkları sıkça sorulan sorular

Göz Hastalıkları Uzmanı

Yar. Doç. Dr. Mehmet Tetikoğlu

ALANINDA 17 YIL TECRÜBESİYLE VE YÜZLERCE BAŞARILI GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİYLE GÜVEN VAAD EDİYORUZ.

canlı bakışlar!

GözlerinizGenç ve DinamikGörünsün

Doğuştan ve yaşa bağlı etkenler dolayısıyla göz kapağında düşüklük oluşabilir. Göz kapağı estetiği ile beraber daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gelişen estetik yöntemleri sayesinde üst göz kapağı ve alt göz kapağına müdahale edilebilir.

göz kapağı estetiği
üst göz kapağı estetiği alt göz kapağı estetiği

zamanı geri alın!

Göz TorbalarınızdanKurtulun

Göz kapağı estetiği sayesinde göz altında oluşan torbalara ve kırışıklara, göz kapağındaki düşüklüğe veda edin. 1 haftalık iyileşme sürecinden sonra yeni gözleriniz ve canlı bakışlarınızla herkesi etkileyin.

Öncesi ve Sonrası

Göz Kapağı Estetiği

Mehmet TetikoğluAnlatıyor!

Göz kapağı estetiği hakkında bilmek istediğiniz her şeyi Yar. Doç. Dr. Mehmet Tetikoğlu ayrıntılarıyla anlatıyor. Daha fazla bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Bize telefon ve whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göz sağlığı ve hastalıkları alanında uzmanlığa sahip hekimler tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur.

Kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde göz kapağı cerrahisi etkilerinin azaldığı bilinir. Yaşın ilerlemesi, hayat koşulları ve diğer faktörlerden dolayı ameliyatın tekrarlanması gerekebilir. 

Cerrahi alanda uzman ve deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirildiği takdirde yan etkilerin ortaya çıkma olasılığı son derece düşüktür. Steril koşullara sahip ameliyat ortamında uygulanan işlemler sonrasında sağlıklı ve estetik görünüm elde edilir. 

Hastalar, daha genç ve dinamik bir yüz ifadesine sahip olur. Uzman hekim tarafından kişiye en uygun göz şekline karar verilir. Bu noktada kişinin istekleri de dikkate alınır.  

Kişide görülen yaşlanma belirtilerini en aza indirmek için bütünsel bir yaklaşım kullanmak gerekir. Göz kapakları, kaşlar ve alın bölgesinde gerçekleştirilen işlemler sonrasında daha etkili sonuç almak mümkündür.